Цілі:
ü розвивальна: дослідницькі
навички, інформаційну культуру учнів;
ü виховна: виховувати
уважність та відповідальність, бажання мати глибокі та якісні знання.
Тип уроку: Комбінований.
Хід уроку
Теоретична частина
Практичне завдання. Робота
за комп’ютером.
Правила поведінки при роботі за комп'ютером!
Кожні 15 хвилин перерва!
Правила поведінки при роботі за комп'ютером!
Кожні 15 хвилин перерва!
1. Завантажити растровий графічний редактор Paint
Пуск
Þ Усі
програми Þ
Стандартні ÞPaint
2. Відкрити у графічному редакторі файл Вправа1
МенюÞ Відкрити Þ у
вікні Відкриття файлу відкрити попередньо завантажений файл Вправа1:
Натиснути кнопку Відкрити
3. Розфарбувати малюнок різними кольорами,
використовуючи як основні, так і додаткові кольори палітри
4. Зберегти
малюнок
МенюÞ Зберегти як Þ у вікні збереження файлу відкрити (створити) вміст папки:
D:/6-_ клас/Власне прізвище/Урок 1/
Задайте ім’я файлу Вправа1_Власне прізвище
Натиснути кнопку Зберегти
Підбиття підсумків уроку
Фронтальне опитування
1. Наведіть
приклади графічних зображень.
2. Що таке
комп’ютерна графіка?
3. Наведіть
приклади використання комп’ютерної графіки в різних сферах діяльності людини
4. Назвіть
апаратні засоби комп’ютерної графіки
5. Назвіть
програмні засоби комп’ютерної графіки
6. Якими інструментами ви користувалися при виконання практичного завдання?
6. Якими інструментами ви користувалися при виконання практичного завдання?
Домашнє завдання
Прочитати конспект, переглянути відео у розділі Правила безпеки при роботі з комп'ютером, підготуватися до тесту.